sty152024

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS PODARUJ 1,5 %

Aby móc przeciwdziałać krzywdzie najmłodszych, aby stworzyć im wszechstronne możliwości prawidłowego rozwoju i perspektywę godnego życia, apelujemy do Państwa o przekazanie 1,5% podatku dochodowego za 2023 rok dla podopiecznych Fundacji Dla Osób Pokrzywdzonych Losowo. Podczas wypełniania kwestionariusza PIT, prosimy – pamiętajcie o potrzebujących dzieciach!
Kto, jeśli nie My – dorośli, może im pomóc? Każda pomoc jest ważna!!
PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS – PODARUJ 1,5% SWOJEGO PODATKU Nr KRS 0000324482
Podziękowania Wszystkim Darczyńcom Składa
Zarząd Fundacji dla Osób Pokrzywdzonych Losowo
Szanowni Państwo !
W imieniu Podopiecznych Fundacji Dla Osób Pokrzywdzonych Losowo – dzieci chorych, niepełnosprawnych, upośledzonych, dzieci biednych, głodnych i zaniedbanych oraz porzuconych przez rodziców, samotnych, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1,5% nr krs 0000324482 na rzecz podopiecznych fundacji.
Rok 2024 jest rokiem szczególnych wyzwań dla Fundacji-naszym celem na ten rok jest wspieranie domowych hospicjów dla dzieci i dorosłych,zakup sprzętu wspierającego pomoc potrzebującym podopiecznym Fundacji.
Fundacja ma 100 podopiecznych z terenu całego kraju .