mar252022

Apelujemy o pomoc dla ofiar wojny!

Przyjaciele!

Fundacja Dla Osób Pokrzywdzonych Losowo zwraca się do Państwa o pomoc dla ofiar wojny przebywających w naszym kraju. Uchodźcy z Ukrainy przybywają do nas, chcemy im pomóc w tak trudnym dla nich czasie. Nasza pomoc może być realizowana dzięki ofiarności ludzi dobrego serca.
Bardzo Prosimy o pomoc finansową, abyś my mogli wspólnie działać na rzecz ofiar wojny.
Wiele razy zwracaliśmy się do Państwa z prośbą o pomoc dla podopiecznych Fundacji chorych dzieci, zawsze mogliśmy liczyć na ofiarność.

Mamy nadzieję, że tym razem również uda nam się wspólnie wywołać uśmiech na twarzach tych dzieci, ludzi.
Fundacja Dla Osób Pokrzywdzonych Losowo przekazała ofiarom wojny pomoc w postaci: ubrań, butów, koccy, środków higieny,
słodyczy,(czekolady,batony.ciastka),kosmetyki dla kobiet.

Pomoc została przekazana min. dla dzieci z ewakuowanych Domów Dziecka przebywających w Ustroniu, Poznaniu.
Pomoc otrzymują kobiety z dziećmi przebywające u rodzin w naszym kraju.

Obecnie nasza pomoc skupia się na zapewnieniu lekarstw, opatrunków, środków higieny osobistej, pościeli, środków pielęgnacyjnych dla niemowląt.

Jesteśmy Fundacją działającą na rzecz dzieci i osób pokrzywdzonych losowo. Od lat pokładamy wiele starań, aby przywrócić radość i nadzieję najmłodszym. Prowadzimy działalność pożytku publicznego poprzez pomoc społeczną, ochronę i promocję zdrowia, pomoc edukacyjną i wychowawczą, a także poprzez wychowanie fizyczne oraz kulturalne. Z pomocą docieramy do osób indywidualnych i placówek opiekuńczych, potrzebujących wsparcia osób trzecich, takich jak Państwo. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w działania na rzecz dobra publicznego. Promując kulturę filantropijną pragniemy przekonać również Państwa, że każdy, najskromniejszy gest wsparcia finansowego, jest bezcenny dla tych, którzy na niego czekają.