sty82018

TRAGEDIA W ZAWOI – Potrzebna pomoc!

Fundacja Dla Osób Pokrzywdzonych Losowo zwraca się do Państwa z apelem i prośbą.

12 stycznia 2017 w Zawoi na osiedlu Piergiesowe Polanki spłonął dom rodzinny rodziny Kryjak. Z pożaru cudem uszły z życiem dwie kobiety. Gdy chwilę po zgłoszeniu na miejsce zdarzenia przyjechały 4 zastępy straży pożarnej, płonął szczyt budynku.

Po około 2 godzinach dom został całkowicie spalony. Właścicielka domu była w złym stanie, lekarz przybył do niej na nogach, gdyż dotarcie do domu było niemal niemożliwe, ponieważ droga dojazdowa była nieodśnieżona. 16 zastępów straży pożarnej nie dotarło na miejsce. Dochodzenie przyczyn pożaru trwa nadal. Straty są nieoszacowane.

W związku z tragedią, cała rodzina zwraca się z ogromną prośbą o pomoc. W takich sytuacjach liczy się każdy grosz. W pożarze spłonęło dosłownie wszystko.

DAROWIZNY PROSIMY WPŁACAĆ NA KONTO FUNDACJI
BANK SPÓŁDZIELCZY NR KONTA: 91 8453 0002 0013 3203 2000 0010
“CEL DLA POGORZELCÓW”

Pomóc możesz również, przekazując 1% swojego podatku

zawoja2

Prosimy o przekazanie 1% swojego podatku na KRS 0000324482 Cel: dla Pogorzelców.

Jesteśmy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

Foto. KP PSP w Suchej Beskidzkiej. Źródło: Beskidzka24.pl