maj102016

Zapraszamy do współpracy!

apel_09

Jesteśmy Fundacją-Organizacja Pożytku Publicznego – o zasięgu ogólnokrajowym. Nie prowadzimy działalności gospodarczej – wszelkie dochody pochodzą od Ludzi wielkiego serca, wrażliwych społecznie! Bez Państwa pomocy nie moglibyśmy poszczycić się 7 -letnią, wszechstronną działalnością na rzecz najmłodszych. Na co dzień dążymy do poprawy warunków życiowych, stworzenie możliwości rozwoju i edukacji oraz powrotu do zdrowia, zatrzeć nieprzyjemne skutki losowych wydarzeń.

Los jest ślepy na wiek i bezbronność najmłodszych. Boleśnie dotyka dzieci przebywające w ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, nie szczędzi im chorób ani niepełnosprawności fizycznej i umysłowej czy ciężkich sytuacji życiowych. Wiemy, że dziecko pozostawione same sobie nie poradzi sobie w życiu. Dlatego my, dorośli musimy objąć ich wszechstronną opieką i dążyć do poprawy ich sytuacji. To właśnie najmłodsze pokolenie będzie tworzyć teraźniejszość w przyszłości.

Każda złotówka wpłacona  na konto bankowe Fundacji lub przekazana Pracownikowi i Wolontariuszowi Fundacji, każdy dar rzeczowy w postaci produktów Firm i darów osób prywatnych  odmienia szarą codzienność wielu dzieci, daje im szansę rozwoju, powrotu do zdrowia, szansę na ciepły posiłek co dzień, ciepłą odzież w mroźne dni, odpoczynek w wakacje. Artykuły codziennego użytku,sezonowe, wyprawki szkolne,  wyposażenia, remonty, sprzęt rehabilitacyjny, leki i organizacja wielu przedsięwzięć takich jak całoroczny wypoczynek, turnusy lecznicze, imprezy kulturalno-sportowe, rozwijające zdolności i talenty i wiele innych są realizowane dzięki Państwa pomocy.

apel_09a