mar112015

PIKNIK KREATYWNY DLA BLANKI

blanka_big

Akcja charytatywna, która ma na celu zbiórkę pieniążków na leczenie 7 letniej Blanki ze Szczyrku, która choruje na rzadki złośliwy nowotwór głowy.

Chcemy gorąco zaprosić do uczestnictwa w Kreatywnym Pikniku dla Blanki. Organizatorzy szykują sporo atrakcji dla małych i dużych. Będzie to doskonała forma spędzenia czasu dla całej rodziny, a przy tym możemy pomóc małej Blance w walce z jej złośliwą chorobą!

Piknik rozpocznie się o godz 13.00 zabawami taneczno – ruchowymi dla dzieci prowadzonymi przez animatorów. O godzinie 14.00 wystąpi zespół wokalny “Włóczykije” , a o 15.00 zaszczyci nas swoją obecnością Szkoła Tańca Saida Orient i zaprezentuje nam pokaz tańca orientalnego. O 15.30 rozpocznie się licytacja prac przekazanych przez bielskie środowisko artystyczne oraz ludzi artystycznie utalentowanych.

A teraz coś na deser – maraton ZUMBY, który poprowadzą jedni z najlepszych instruktorów na Śląsku i Podbeskidziu:
Spot – Patul i Karo, Kasia Straszyńska, Tomasz Matula, Barbara Paszek, Paweł Gorzelak i instruktorzy z Beskid Team. Wśród uczestników maratonu rozlosujemy cenne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Ale to nie wszystko, ponieważ organizatorzy przygotowali dla Was trochę atrakcji w tle: HANDIMANIA – Manuela Waliczek – Rączka poprowadzi kurs dziergania na palcach, fantastyczne dziewczyny – animatorki poprowadzą mini kurs rzeźby dla najmłodszych. Będzie malowanie twarzy dla milusińskich i skręcane zwierzaki z balonów. A ponadto słodki kącik, gdzie będzie można zakosztować domowych wypieków.

Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ czeka nas również kiermasz wielkanocny i loteria fantowa. A to wszystko dla Was ludzi dobrego serca, którzy chcą być w tym dniu z nami i wesprzeć Blankę w walce z jej chorobą.

Wstęp na piknik to wolny datek do skarbonki wolontariuszy.
Liczymy na Was i do zobaczenia 15 marca w Zespole Sztuk Plastycznych w Bielsku – Białej.

Strona wydarzenia  PIKNIK KREATYWNY DLA BLANKI na Facebooku!

Plakat-Akcja-charytatywna-15marzec